Ce facem in weekend-ul 9-11 noiembrie? GALERIE VIDEO

In: Cinemagia, Timp liber

Nu stii ce sa faci in weekend? Iti propunem cateva dintre evenimentele care au loc la finalul saptamanii in Bucuresti.

CINEMA


Vineri:

Argo – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni – Sala VIP, Cinema City Suna Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Movieplex Cinema, Cinema Patria, The Light Cinema)

Celeste & Jesse Forever: Celeste si Jesse pentru totdeauna – (Cinema City Cotroceni, Cinema Pro, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

Dredd – (Cinema City Cotroceni – Sala VIP, Cinema City Sun Plaza, Cinema Pro, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Mobieplex Cinema, The Light Cinema, Cinema City Cotroceni).

Sambata:

Looper: Asasin in viitor – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Hollywood Multiplex, Movieplex Cinema)

007: Coordonata Skyfall – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Cotroceni – Sala VIP, Cinema City Sun Plaza, Glendale Studio, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, Samsung Imax Cotroceni, The Light Cinema)

Hotel Transylvania – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

Duminica:

Wreck-It Ralph: Ralph Strica-Tot – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

Si caii sunt verzi pe pereti – (Cinema City Cotroceni, Cinema City Sun Plaza, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Movieplex Cinema)

Killer Joe: Joe asasing in timpul liber – (Cinema City Cotroceni, Grand Cinema Digiplex Baneasa, Holywood Multiplex, Movieplex Cinema, The Light Cinema)

TEATRU:

Vineri:

9 grade la Paris – (Teatrul Act)

Cand Isadora dansa – (Teatrul Odeon)

Fermoare, nasturi si capse – (Teatrul in Culise)

Sambata:

Omul de piatra – (Casa Artelor)

Baba care asculta Abba – (Teatrul Metropolis)

Fara cap – (Teatrul de Sufragerie)

OPERA:

Flautul fermecat – Sambata de la ora 11.00 (Opera Nationala)

Rigoletto – Sambata de la ora 19.00 (Opera Nationala)

Furtuna – Sambata de la ora 19.55 (The Light Cinema)

CONCERTE:

Vineri:

– Ovidiu Anton Cover Band – In Club Tribute de la ora 23.00

– Concert Truda in Fire Club, invitati Reborn – In Fire Club de la ora 20.00

– Old Fish Jazz Band – In Godot Cafe-Teatru de la ora 17.00

Sambata:

– Asha – In Music Club de la ora 22.00

– The Amsterdams, Ken Stringfellow, Mary`s Flower Superhead – In Panic Club de la ora 22.00

– Emanuel Mircea Band – In Hard Rock Cafe de la ora 22.30

Duminica:

Loading...

Psycho symphony, Axial Lead, Apotheosis – In Ageless Club de la ora 20.00













MAI TREBUIE SA CITESTI SI...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Name Email Website Comment

REVINO IN TOP

Share Page

Close